TV - 32" RCA NRB32HQ1 LED Tv
  • Specification Details
    Brand RCA
    Model NRB32HQ1
    Screen Size 32 inches
    Display Type LED
    Resolution 720p HD
    Aspect Ratio 16:9
    Refresh Rate 60Hz
    HDMI Ports 2
    USB Port 1
    Additional Inputs VGA, Composite, RF (antenna/cable)
    Audio Built-in stereo speakers
    Mounting VESA wall-mount compatible
    Dimensions (Approx.) 28.7” W x 17.2” H x 3.1” D (without stand)