TV - 32" TCL 32S357-CA FHD LED Roku Smart Tv
  • Specification Details
    Brand TCL
    Model 32S357-CA
    Screen Size 32 inches
    Display Type LED
    Resolution Full HD 1080p
    Smart Platform Roku TV
    HDR Support No
    Refresh Rate 60Hz
    Voice Control Compatible with Amazon Alexa, Google Assistant, and Apple HomeKit
    HDMI Ports 3
    USB Port 1
    Audio Dual speakers, Dolby Audio support
    Wireless Connectivity Wi-Fi
    Dimensions (Approx.) 28.8” W x 17.2” H x 3.1” D (without stand)